باشگاه مشتریان

توضیح درباره کمپین

فروشگاه شاپ ام آی تی در نظر داره یک خدمت استثنایی برای کاربرانش ارائه بده که این خدمت برای بهتر شدن تجربه‌ی خرید کاربران هست. داشتن یک تجربه متفاوت بعد از خرید همیشه جذاب بوده، به همین خاطر ما تصمیم به ارائه یک خدمت متفاوت برای کاربر هامون گرفتیم. این خدمت متفاوت رو می‌تونی فقط توی شاپ ام ای تی پیداش کنی که بدون حتی 1 ریال هزینه اضافه تخفیف بگیری! پس تا دیر نشده دست بکار شو.

نحوه دریافت امتیاز

شاپ ام آی تی امکانی فراهم کرده تا بتونید با نظر دادن در مورد محصولات امتیاز دریافت کنی! اما قبل از هرکاری باید یک توضیح مختصر و مفید در مورد نحوه کار و دریافت امتیاز به شما بدم. اگر جزو مشتریان فروشگاه شاپ ام آی تی هستی و یا تابحال تجربه‌ی خرید از فروشگاه ما رو نداری باز هم می‌تونی از این امکان ویژه فروشگاه بهره‌مند شی فقط کافیه توی سایت ما ثبت نام کنی و بعد از تکمیل فرم می‌تونی محصول مورد نظرتو انتخاب کنی و تجربه‌ای که داشتی رو به اشتراک بذاری. شما برای هر نظری که در مورد محصولات توی سایت shopmit.net میزاری، جایزه‌ دریافت می‌کنی که با جمع کردن این جایزه‌ها می تونی توی خرید خودت از سایت تخفیف جذابی بگیری. سیستم امتیازدهی اینطور طراحی شده که اگه مشتری سایت ما باشی با نظری که زیر محصول خریداری شده ثبت می‌کنی سه امتیاز از ما دریافت می‌کنی و اگر تازه با ما آشنا شدی و تجربه خرید نداری به ازای هر نظر 2 امتیاز دریافت می‌کنی.

نحوه استفاده از امتیاز

راحت‌ترین بخش این کمپین بخش استفاده از امتیازه، بعد از اینکه امتیازهای لازم رو کسب کردی و محصول مورد نظرتو رو انتخاب؛ وارد بخش تکمیل خرید میشی و به نسبت امتیازهایی که کسب کردی می‌تونی تخفیف بگیری. تنها موردی که باید بهش توجه کنی اینه که این امکان وجود داره که بخشی از امتیاز هاتو نگه داری و بخشی از اون رو به تخفیف تبدیل کنی.

قوانین دریافت امتیاز

حین کامنت گذاشتن باید به مواردی که در زیر اشاره کردم دقت کنید تا با مشکل و اتلاف وقت روبرو نشید: سعی کن نظری که می‌نویسی مرتبط با محصول باشه و به بقیه کاربرها هم کمک کنه. اگر خریدار محصول هستی و میخواهی امتیاز بگیری؛ باید برای همون محصول خریداری شده کامنت بذاری تا بتونی امتیاز کامل رو کسب کنی. هر کاربر برای هر محصول فقط می‌تونه یک نظر در مورد محصول بزاره؛ پس سعی کنید تمام جوانب محصول رو توی متن نظرتون بیارید تا علاوه بر امتیاز لایک هم بگیری. سایت دارای سیستم تشخیص SPAM هست که در صورت مشاهده حساب شما غیرفعال میشه. با رعایت همین چند تا مورد به راحتی می‌تونی امتیاز دریافت کنی و علاوه بر اینکه به بقیه کمک کردی خودت هم تخفیف دریافت می‌کنی.

نوع محاسبه

فرمول محاسبه هر نظر خیلی ساده‌س و پیچیدگی خاصی نداره. هر نظری که بعد خرید محصول مورد نظرتون ثبت می‌کنی سه امتیاز می‌گیری که معادل تومنی‌ش میشه 3 هزار تومن؛ حالا اگه تا بحال محصول از ما خرید نکرده باشی و نظر ثبت کنی برای هر محصولی که خریداری نکردی دو امتیاز می‌گیری که معادل تومنی این هم میشه 2 هزار تومن. اگه محصولی که میخری ارزش تومنی‌ش تا سقف 1 میلیون تومن باشه، فقط می‌تونی 50 امتیاز از امتیازهات رو استفاده کنی که برابر میشه با 50 هزار تومن. اگه محصولی که میخری ارزش تومنی‌ش 1 میلیون تا 5 میلیون تومن باشه فقط می‌تونی 100 امتیاز از امتیازهات رو استفاده کنی که برابر میشه با 100 هزار تومن و در آخر هم اگه محصولی که میخری ارزش تومنی‌ش بالای سقف 5 میلیون تومن باشه، فقط می‌تونی 150 امتیاز از امتیازهات رو استفاده کنی که برابر میشه با 150 هزار تومن.